Luxfera hnědá matná II. jakost

196 Kč –75 %
Luxfera hnědá matná II. jakost
196 Kč –75 % 49 Kč / ks 40,50 Kč bez DPH
Skladem

Barevná skleněná tvárnice se vzorem deformujícím průhled a sametově matným povrchem. Tvárnice je vyrobena z probarveného skla, je tak barevná v celé své ploše. Luxfera je průsvitná - propouští světlo, ale je neprůhledná a zachovává tak maximální pocit soukromí.

POZOR: Jedná se o tvárnici první jakosti, kde ale po stržení ochranné fólie zůstávají zbytky lepidla na tvárnici a je nutné tyto zbytky odstranit pomocí detergentu. Lepidlo se dá plně odstranit, ale je třeba každou tvárnici otřít, proto jsme tvárnici zařadili do druhé jakosti a je zde bezkonkurenční cena.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato tvárnice je vhodná jak do interiéru tak i do exteriéru. Všude tam, kde chceme barevným designem tvárnice dosáhnout originálního designu dělící stěny. Vhodná je pro obývací pokoje, pracovny, jídelny, dětské pokoje, ložnice, kanceláře i venkovní použití na fasádách, či zádveřích.

Je vhodná pro montáž zděním na směs Glassmix za použití vymezovacího křížku pro spáru 10 mm. Lze ji také použít pro montáž lepením s plastovým systém Block Lock, kde je spára vymezena plastovým profilem 5 mm. K montáži se zde používá speciální lepidlo v tubě, které je součástí sady.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: NEJLEVNĚJŠÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.3 kg
Rozměr: 19 x 19 x 8 cm
Typ: celá
Barva: tyrkysová
Povrch: matná